..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4115 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4115 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   16:20  III/-
  Brno-Černovice  16:27 16:27  
  Brno-Slatina  16:32 16:33  -/4
  Šlapanice  16:37 16:38  -/4
  Ponětovice  16:40 16:41  
  Blažovice  16:45 16:45  -/5
  Křenovice dolní nádraží  16:50 16:50  
  Slavkov u Brna  16:54 16:57  -/2
  Křižanovice  17:01 17:02  
  Marefy  17:05 17:06  
  Bučovice  17:09 17:10  -/4
  Nevojice  17:14 17:14  
  Nesovice  17:18 17:19  -/32 spoje
  Brankovice  17:24 17:24  
  Nemotice  17:28 17:29  -/3
  Jestřabice  17:35 17:35  
  Bohuslavice u Kyjova  17:40 17:40  
  Kyjov  17:45 17:47  -/52 spoje
  Kyjov zastávka  17:50 17:50  
  Vlkoš  17:55 17:56  -/4
  Vracov  18:00 18:01  
  Bzenec  18:05 18:06  -/53 spoje
  Veselí nad Moravou  18:16   2/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster