..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4113 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4113 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   14:20  III/-
  Brno-Černovice  14:27 14:27  
  Brno-Slatina  14:32 14:33  -/4
  Šlapanice  14:37 14:38  -/4
  Ponětovice  14:40 14:41  
  Blažovice  14:45 14:45  -/5
  Křenovice dolní nádraží  14:50 14:50  
  Slavkov u Brna  14:54 14:55  -/2
  Křižanovice  14:59 15:00  
  Marefy  15:03 15:04  
  Bučovice  15:07 15:08  -/4
  Nevojice  15:12 15:12  
  Nesovice  15:16 15:19  -/31 spoj
  Brankovice  15:24 15:24  
  Nemotice  15:28 15:29  -/3
  Jestřabice  15:35 15:35  
  Bohuslavice u Kyjova  15:40 15:40  
  Kyjov  15:45 15:47  -/52 spoje
  Kyjov zastávka  15:50 15:50  
  Vlkoš  15:55 15:56  -/4
  Vracov  16:00 16:01  
  Bzenec  16:05 16:06  -/54 spoje
  Veselí nad Moravou  16:16   2/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster