..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4106 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4106 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Uherské Hradiště  6:02 6:04  -/35 spojů
  Veselí nad Moravou  6:17 6:23  2/-5 spojů
  Bzenec  6:33 6:34  -/44 spoje
  Vracov  6:38 6:39  
  Vlkoš  6:43 6:44  -/3
  Kyjov zastávka  6:48 6:49  
  Kyjov  6:52 6:54  -/41 spoj
  Bohuslavice u Kyjova  6:59 6:59  
  Nemotice  7:08 7:09  -/4
  Brankovice  7:13 7:14  
  Nesovice  7:18 7:19  -/42 spoje
  Nevojice  7:23 7:23  
  Bučovice  7:27 7:28  -/3
  Marefy  7:31 7:32  
  Křižanovice  7:35 7:35  
  Slavkov u Brna  7:40 7:41  -/3
  Blažovice  7:48 7:49  -/4
  Brno hlavní nádraží  8:10   III/-12 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster