..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4104 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4104 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Moravou   5:17  1/-
  Bzenec  5:26 5:27  -/44 spoje
  Vracov  5:30 5:31  
  Vlkoš  5:36 5:36  -/3
  Kyjov zastávka  5:41 5:42  
  Kyjov  5:45 5:47  -/41 spoj
  Bohuslavice u Kyjova  5:52 5:52  
  Jestřabice  5:57 5:57  
  Nemotice  6:04 6:05  -/3
  Brankovice  6:09 6:09  
  Nesovice  6:13 6:14  -/42 spoje
  Nevojice  6:17 6:18  
  Bučovice  6:22 6:24  -/3
  Marefy  6:27 6:27  
  Křižanovice  6:30 6:31  
  Slavkov u Brna  6:36 6:37  -/3
  Křenovice dolní nádraží  6:40 6:41  
  Blažovice  6:46 6:47  -/4
  Ponětovice  6:51 6:51  
  Šlapanice  6:54 6:55  -/3
  Brno-Slatina  7:00 7:01  -/3
  Brno-Černovice  7:06 7:06  
  Brno hlavní nádraží  7:14   III/-10 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster