Vlak 3823 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nezamyslice | 18:23 | -/3 | |||
Doloplazy | 18:26 | 18:27 | |||
Pivín | 18:31 | 18:32 | -/2 | ||
Čelčice | 18:34 | 18:35 | |||
Bedihošť | 18:38 | 18:39 | -/2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 18:43 | 18:45 | -/5 | 1 spoj | |
Vrahovice | 18:47 | 18:48 | |||
Kraličky | 18:50 | 18:51 | |||
Vrbátky | 18:53 | 18:54 | -/2 | ||
Blatec | 18:58 | 18:59 | -/2 | ||
Kožušany | 19:01 | 19:01 | |||
Nemilany | 19:03 | 19:04 | |||
Olomouc-Nové Sady | 19:06 | 19:06 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19:10 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci