Vlak 3808 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Olomouc hlavní nádraží | 9:48 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 9:51 | 9:51 | |||
Nemilany | 9:53 | 9:54 | |||
Kožušany | 9:56 | 9:56 | |||
Blatec | 9:58 | 10:00 | -/2 | ||
Vrbátky | 10:04 | 10:08 | -/2 | ||
Kraličky | 10:10 | 10:10 | |||
Vrahovice | 10:12 | 10:13 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 10:16 | 10:37 | -/5 | 2 spoje | |
Bedihošť | 10:41 | 10:41 | -/2 | ||
Čelčice | 10:45 | 10:45 | |||
Pivín | 10:48 | 10:48 | -/2 | ||
Doloplazy | 10:52 | 10:52 | |||
Nezamyslice | 10:55 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci