Vlak 3806 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Olomouc hlavní nádraží | 8:10 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 8:13 | 8:14 | |||
Nemilany | 8:16 | 8:16 | |||
Kožušany | 8:18 | 8:19 | |||
Blatec | 8:21 | 8:21 | -/2 | ||
Vrbátky | 8:25 | 8:26 | -/2 | ||
Kraličky | 8:28 | 8:29 | |||
Vrahovice | 8:31 | 8:32 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 8:34 | 8:36 | -/5 | 1 spoj | |
Bedihošť | 8:40 | 8:41 | -/2 | ||
Čelčice | 8:44 | 8:45 | |||
Pivín | 8:47 | 8:48 | -/2 | ||
Doloplazy | 8:52 | 8:52 | |||
Nezamyslice | 8:55 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci