Vlak 3800 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Olomouc hlavní nádraží | 4:41 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 4:44 | 4:45 | |||
Nemilany | 4:47 | 4:47 | |||
Kožušany | 4:49 | 4:50 | |||
Blatec | 4:52 | 4:53 | -/2 | ||
Vrbátky | 4:57 | 4:59 | -/1 | ||
Kraličky | 5:02 | 5:02 | |||
Vrahovice | 5:05 | 5:05 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 5:09 | 5:20 | -/4 | 3 spoje | |
Bedihošť | 5:24 | 5:24 | -/2 | ||
Čelčice | 5:28 | 5:28 | |||
Pivín | 5:31 | 5:31 | -/2 | ||
Doloplazy | 5:35 | 5:36 | |||
Nezamyslice | 5:39 | -/1 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci