Vlak 3726 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 14:29 | 2/- | |||
Rokytnice u Přerova | 14:35 | 14:35 | |||
Brodek u Přerova | 14:41 | 14:42 | -/2 | ||
Grygov | 14:46 | 14:47 | -/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14:52 | 15:06 | 14 spojů | ||
Štěpánov | 15:12 | 15:13 | 2/- | ||
Střeň | 15:17 | 15:18 | |||
Červenka | 15:22 | 15:24 | -/5 | 4 spoje | |
Moravičany | 15:30 | 15:31 | -/4 | ||
Mohelnice | 15:35 | 15:36 | -/4 | ||
Lukavice na Moravě | 15:43 | 15:44 | -/3 | ||
Zábřeh na Moravě | 15:49 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci