Vlak 3712 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 17:12 | 2/- | |||
Rokytnice u Přerova | 17:18 | 17:18 | |||
Brodek u Přerova | 17:24 | 17:25 | -/2 | ||
Grygov | 17:29 | 17:30 | -/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17:36 | 17:46 | 9 spojů | ||
Štěpánov | 17:54 | 17:55 | 2/- | ||
Střeň | 17:59 | 17:59 | |||
Červenka | 18:03 | 18:05 | -/5 | 1 spoj | |
Moravičany | 18:11 | 18:12 | -/4 | ||
Mohelnice | 18:15 | 18:16 | -/4 | ||
Lukavice na Moravě | 18:24 | 18:25 | -/3 | ||
Zábřeh na Moravě | 18:30 | 19:26 | 2/- | 8 spojů | |
Lupěné | 19:30 | 19:30 | |||
Hoštejn | 19:36 | 19:36 | -/3 | ||
Tatenice | 19:44 | 19:44 | |||
Krasíkov | 19:47 | 19:48 | 2/- | ||
Žichlínek | 19:51 | 19:51 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 19:54 | 19:54 | |||
Rudoltice v Čechách | 19:57 | 19:58 | 1/4 | 1 spoj | |
Třebovice v Čechách | 20:08 | 20:09 | -/5 | 2 spoje | |
Česká Třebová | 20:16 | 3/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci