Vlak 3708 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 13:45 | 2/- | |||
Rokytnice u Přerova | 13:51 | 13:51 | |||
Brodek u Přerova | 13:57 | 13:58 | -/2 | ||
Grygov | 14:02 | 14:03 | -/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14:08 | 14:16 | 12 spojů | ||
Štěpánov | 14:22 | 14:23 | 2/- | ||
Střeň | 14:27 | 14:28 | |||
Červenka | 14:32 | 14:33 | -/5 | 4 spoje | |
Moravičany | 14:39 | 14:40 | -/4 | ||
Mohelnice | 14:43 | 14:44 | -/4 | ||
Lukavice na Moravě | 14:51 | 14:52 | -/3 | ||
Zábřeh na Moravě | 14:57 | 15:09 | 2/- | 4 spoje | |
Lupěné | 15:12 | 15:12 | |||
Hoštejn | 15:18 | 15:18 | -/3 | ||
Tatenice | 15:26 | 15:26 | |||
Krasíkov | 15:29 | 15:29 | 2/- | ||
Žichlínek | 15:32 | 15:33 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 15:36 | 15:37 | |||
Rudoltice v Čechách | 15:39 | 15:40 | 1/4 | 1 spoj | |
Třebovice v Čechách | 15:51 | 15:52 | -/5 | 3 spoje | |
Česká Třebová | 15:59 | 3/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci