Os 3516 | |
Řazení vlaku: 810/811 + Btax Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Trenčianska Teplá | 15:15 | ||||
Nemšová | 15:20 | 15:21 | |||
Horné Srnie | 15:26 | 15:27 | |||
Vlárský průsmyk | 15:20 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci