Os 3511 | |
Řazení vlaku: 811 + Btax Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vlárský průsmyk | 11:04 | -/2 | |||
Horné Srnie | 11:10 | 11:15 | |||
Nemšová | 11:20 | 11:21 | |||
Trenčianska Teplá | 11:26 | 11:29 | |||
Trenčín-Opatová | 11:34 | 11:34 | |||
Trenčín | 11:39 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci