Vlak 3373 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Suchdol nad Odrou | 6:13 | 2/- | |||
Hladké Životice | 6:17 | 6:18 | |||
Studénka | 6:23 | 6:24 | 2/- | 7 spojů | |
Jistebník | 6:29 | 6:30 | 1/- | ||
Polanka nad Odrou | 6:33 | 6:34 | |||
Ostrava-Svinov | 6:38 | 6:53 | 3/- | 7 spojů | |
Ostrava-Mariánské Hory | 6:56 | 6:56 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6:59 | 7:01 | 5 spojů | ||
Bohumín | 7:10 | 7:12 | 3 spoje | ||
Dolní Lutyně | 7:16 | 7:17 | |||
Dětmarovice | 7:21 | 7:22 | 2/- | 4 spoje | |
Závada | 7:25 | 7:25 | |||
Petrovice u Karviné | 7:30 | 2/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci