Os 2800 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » | |
Poznámky: Český Těšín – Ostrava-Kunčice jede v (X) a (6) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 6:47 | 6:47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 6:50 | 6:58 | -/1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 7:03 | 7:03 | |||
Návsí (Nawsie) | 7:07 | 7:09 | -/2 | ||
Hrádek (Gródek) | 7:12 | 7:12 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 7:16 | 7:17 | -/2 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 7:20 | 7:20 | |||
Třinec (Trzyniec) | 7:24 | 7:26 | 2/- | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 7:28 | 7:29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 7:32 | 7:32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7:36 | 7:49 | 2/- | 5 spojů | |
Chotěbuz (Kocobędz) | 7:53 | 7:54 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 7:59 | 8:00 | |||
Horní Suchá | 8:03 | 8:03 | |||
Havířov-Suchá | 8:06 | 8:06 | |||
Havířov | 8:10 | 8:11 | 2/- | 1 spoj | |
Šenov | 8:15 | 8:15 | |||
Ostrava-Bartovice | 8:19 | 8:19 | 2/- | ||
Ostrava-Kunčice | 8:24 | 3/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci