Os 27915 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » | |
Poznámky: X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Blatná | 16:39 | -/4 | |||
Tchořovice | x | 16:46 | 16:46 | ||
Lnáře | 16:48 | 16:49 | -/2 | ||
Hradiště u Blatné | x | 16:52 | 16:52 | ||
Kasejovice | 16:55 | 16:56 | -/3 | ||
Kasejovice zastávka | x | 17:01 | 17:01 | ||
Životice | x | 17:03 | 17:03 | ||
Kotouň | 17:07 | 17:07 | -/2 | ||
Želvice | x | 17:12 | 17:12 | ||
Třebčice | x | 17:15 | 17:15 | ||
Nepomuk | 17:18 | -/5 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci