Os 27911 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: (6),+ |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Blatná | 14:17 | -/4 | |||
Tchořovice | x | 14:24 | 14:24 | ||
Lnáře | 14:26 | 14:28 | -/2 | ||
Hradiště u Blatné | x | 14:31 | 14:31 | ||
Kasejovice | 14:35 | 14:36 | -/3 | ||
Kasejovice zastávka | x | 14:42 | 14:42 | ||
Životice | x | 14:44 | 14:44 | ||
Kotouň | 14:48 | 14:49 | -/2 | ||
Želvice | x | 14:53 | 14:53 | ||
Třebčice | x | 14:56 | 14:56 | ||
Nepomuk | 15:00 | -/5 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci