Os 27909 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Blatná | 12:10 | -/4 | |||
Tchořovice | x | 12:17 | 12:17 | ||
Lnáře | 12:19 | 12:20 | -/2 | ||
Hradiště u Blatné | x | 12:23 | 12:23 | ||
Kasejovice | 12:26 | 12:27 | -/3 | ||
Kasejovice zastávka | x | 12:31 | 12:31 | ||
Životice | x | 12:34 | 12:34 | ||
Kotouň | 12:37 | 12:38 | -/2 | ||
Želvice | x | 12:42 | 12:42 | ||
Třebčice | x | 12:45 | 12:45 | ||
Nepomuk | 12:48 | -/5 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci