Os 27710 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Zadní Třebaň | 17:07 | 1/2 | |||
Běleč | 17:13 | 17:13 | |||
Liteň | 17:17 | 17:20 | -/2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 17:25 | 17:25 | |||
Nesvačily | 17:29 | 17:29 | |||
Všeradice | 17:32 | 17:32 | |||
Vižina | 17:35 | 17:35 | |||
Osov | 17:39 | 17:39 | |||
Hostomice pod Brdy | 17:43 | 17:45 | -/2 | ||
Radouš | 17:48 | 17:48 | |||
Neumětely | 17:51 | 17:51 | |||
Lochovice | 17:57 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci