Os 27704 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v (6) a + |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Zadní Třebaň | 10:07 | 1/2 | |||
Běleč | 10:13 | 10:13 | |||
Liteň | 10:17 | 10:20 | -/2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 10:25 | 10:25 | |||
Nesvačily | 10:29 | 10:29 | |||
Všeradice | 10:32 | 10:32 | |||
Vižina | 10:35 | 10:35 | |||
Osov | 10:39 | 10:39 | |||
Hostomice pod Brdy | 10:43 | 10:45 | -/2 | ||
Radouš | 10:48 | 10:48 | |||
Neumětely | 10:51 | 10:51 | |||
Lochovice | 10:57 | -/2 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci