Os 27701 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Lochovice | 4:14 | -/2 | |||
Neumětely | x | 4:20 | 4:20 | ||
Radouš | x | 4:21 | 4:21 | ||
Hostomice pod Brdy | 4:25 | 4:26 | -/2 | ||
Osov | x | 4:30 | 4:30 | ||
Vižina | x | 4:34 | 4:34 | ||
Všeradice | x | 4:36 | 4:36 | ||
Nesvačily | x | 4:39 | 4:39 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 4:42 | 4:42 | ||
Liteň | 4:47 | 4:50 | -/2 | ||
Běleč | x | 4:53 | 4:53 | ||
Zadní Třebaň | 4:59 | 1/2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci