Os 27565 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Planá u Mariánských Lázní | 9:07 | -/2 | |||
Lom u Tachova | 9:18 | 9:19 | -/2 | ||
Tachov-Bíletín | 9:23 | 9:23 | |||
Tachov | 9:28 | -/3 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci