Os 27533 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 + 2x810 Detail řazení » | |
Poznámky: úschova během přepravy a přeprava zásilek |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Bělá nad Radbuzou | 6:10 | -/3 | |||
Újezd Svatého Kříže | 6:14 | 6:15 | |||
Svržno | 6:18 | 6:18 | |||
Hostouň | 6:21 | 6:21 | -/2 | ||
Mutěnín | 6:25 | 6:25 | |||
Poběžovice | 6:32 | 6:41 | -/2 | 2 spoje | |
Vlkanov | 6:47 | 6:47 | |||
Nový Kramolín | 6:49 | 6:50 | -/2 | ||
Postřekov | 6:53 | 6:54 | -/2 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 6:58 | 6:59 | -/2 | ||
Trhanov | 7:03 | 7:04 | |||
Pila | 7:07 | 7:08 | |||
Havlovice | 7:10 | 7:12 | -/2 | ||
Domažlice město | 7:17 | 7:18 | |||
Domažlice | 7:20 | -/2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci