..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2753 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 2753 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   6:31  1/2
  Rohatec zastávka x6:36 6:36  
  Rohatec  6:39 6:40  1/2
  Sudoměřice nad Moravou  6:47 6:50  -/22 spoje
  Petrov u Strážnice  6:53 6:54  
  Strážnice  6:59 7:11  -/22 spoje
  Vnorovy  7:16 7:17  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  7:19 7:19  
  Veselí nad Moravou  7:23 7:31  3/-4 spoje
  Lipov  7:41 7:42  -/3
  Louka u Ostrohu  7:45 7:45  
  Velká nad Veličkou  7:53 7:56  -/3
  Javorník nad Veličkou zastávka  7:59   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster