..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2752 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 2752 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Javorník nad Veličkou zastávka   8:35  
  Velká nad Veličkou  8:38 8:45  -/2
  Louka u Ostrohu  8:50 8:50  
  Lipov  8:53 8:53  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  8:58 8:58  
  Veselí nad Moravou  9:04 9:09  3/-4 spoje
  Veselí nad Moravou-Zarazice  9:12 9:12  
  Vnorovy  9:14 9:15  
  Strážnice  9:20 9:21  -/2
  Petrov u Strážnice  9:25 9:26  
  Sudoměřice nad Moravou  9:30 9:30  -/22 spoje
  Rohatec kolonie  9:36 9:36  
  Rohatec  9:39 9:40  1/2
  Rohatec zastávka  9:43 9:43  
  Hodonín  9:49   2/-3 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster