..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2750 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 2750 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Javorník nad Veličkou zastávka   4:37  
  Velká nad Veličkou  4:40 4:47  -/2
  Louka u Ostrohu  4:52 4:52  
  Lipov  4:55 4:55  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  5:00 5:00  
  Veselí nad Moravou  5:06 5:24  3/-6 spojů
  Veselí nad Moravou-Zarazice  5:27 5:27  
  Vnorovy  5:30 5:30  
  Strážnice  5:36 5:37  -/22 spoje
  Petrov u Strážnice  5:42 5:43  
  Sudoměřice nad Moravou  5:47 5:48  -/33 spoje
  Rohatec kolonie  5:54 5:54  
  Rohatec  5:57   1/14 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster