..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2717 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2717
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: Veselí nad Moravou – Vrbovce nejede 24.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   18:24  2/-
  Rohatec zastávka  18:30 18:30  
  Rohatec  18:33 18:33  1/2
  Rohatec kolonie  18:36 18:36  
  Sudoměřice nad Moravou  18:41 18:42  -/35 spojů
  Petrov u Strážnice  18:45 18:46  
  Strážnice  18:51 18:52  -/22 spoje
  Vnorovy  18:57 18:58  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  19:00 19:00  
  Veselí nad Moravou  19:04 19:09  3/-4 spoje
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x19:15 19:15  
  Lipov  19:21 19:21  -/3
  Louka u Ostrohu  19:25 19:25  
  Velká nad Veličkou  19:32 19:33  -/3
  Javorník nad Veličkou zastávka  19:36 19:36  
  Vrbovce  19:42   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster