..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2715 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2715
Řazení vlaku: 810 + 3xBtax780 + Bdtax785  Detail řazení »
Poznámky: Javorník nad Veličkou zastávka – Vrbovce jede v (6),(7) a 24.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   16:24  2/-
  Rohatec zastávka  16:30 16:30  
  Rohatec  16:33 16:34  1/2
  Sudoměřice nad Moravou  16:41 16:42  -/35 spojů
  Petrov u Strážnice  16:45 16:46  
  Strážnice  16:51 16:52  -/22 spoje
  Vnorovy  16:57 16:58  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  17:00 17:00  
  Veselí nad Moravou  17:04 17:09  3/-6 spojů
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x17:15 17:15  
  Lipov  17:21 17:21  -/3
  Louka u Ostrohu  17:25 17:25  
  Velká nad Veličkou  17:32 17:35  -/2
  Javorník nad Veličkou zastávka  17:38 17:38  
  Vrbovce  17:44   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster