..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2714 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2714
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.
Vrbovce – Veselí nad Moravou jede v (6),(7) a 24.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI., Veselí nad Moravou – Hodonín nejede 24.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   18:36  
  Javorník nad Veličkou zastávka  18:41 18:41  
  Velká nad Veličkou  18:44 18:45  -/3
  Louka u Ostrohu  18:50 18:50  
  Lipov  18:53 18:53  -/3
  Veselí nad Moravou  19:04 19:08  3/-4 spoje
  Veselí nad Moravou-Zarazice x19:11 19:11  
  Vnorovy  19:13 19:14  
  Strážnice  19:19 19:19  -/21 spoj
  Petrov u Strážnice x19:24 19:24  
  Sudoměřice nad Moravou  19:28 19:30  -/34 spoje
  Rohatec kolonie x19:36 19:36  
  Rohatec  19:39 19:40  1/2
  Rohatec zastávka  19:43 19:43  
  Hodonín  19:49   1vpravo/13 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster