..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2712 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2712
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: Jede v (1)-(5), nejede 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   17:17  
  Javorník nad Veličkou zastávka  17:22 17:22  
  Velká nad Veličkou  17:25 17:37  -/3
  Louka u Ostrohu  17:42 17:42  
  Lipov  17:45 17:45  -/3
  Veselí nad Moravou  17:56 18:18  3/-2 spoje
  Veselí nad Moravou-Zarazice  18:21 18:21  
  Vnorovy  18:23 18:24  
  Strážnice  18:29 18:31  -/22 spoje
  Petrov u Strážnice  18:35 18:36  
  Sudoměřice nad Moravou  18:40 18:43  -/25 spojů
  Rohatec  18:50 18:50  1/2
  Rohatec zastávka  18:53 18:53  
  Hodonín  18:59   1vpravo/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster