..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2711 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2711
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.
Veselí nad Moravou – Vrbovce jede v (1)-(5),
nejede 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   12:20  III/-
  Brno-Slatina  12:31 12:32  -/4
  Šlapanice  12:36 12:37  -/4
  Ponětovice  12:39 12:40  
  Blažovice  12:44 12:45  -/5
  Křenovice dolní nádraží  12:49 12:50  
  Slavkov u Brna  12:54 12:57  -/2
  Křižanovice  13:01 13:02  
  Marefy  13:05 13:06  
  Bučovice  13:09 13:10  -/4
  Nevojice  13:14 13:14  
  Nesovice  13:18 13:19  -/32 spoje
  Brankovice  13:24 13:24  
  Nemotice  13:28 13:29  -/3
  Jestřabice  13:35 13:35  
  Bohuslavice u Kyjova  13:40 13:40  
  Kyjov  13:45 13:47  -/52 spoje
  Kyjov zastávka  13:50 13:50  
  Vlkoš  13:55 13:56  -/4
  Vracov  14:00 14:01  
  Bzenec  14:05 14:06  -/55 spojů
  Veselí nad Moravou  14:16 14:19  2/-7 spojů
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  14:25 14:25  
  Lipov  14:31 14:31  -/3
  Louka u Ostrohu  14:35 14:35  
  Velká nad Veličkou  14:42 14:43  -/3
  Javorník nad Veličkou zastávka  14:46 14:46  
  Vrbovce  14:52   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster