..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2709 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2709
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + Bdtax785  Detail řazení »
Poznámky: Javorník nad Veličkou zastávka – Vrbovce jede v (6),(7) a 24.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   12:22  2/-
  Rohatec zastávka  12:28 12:28  
  Rohatec  12:31 12:33  1/2
  Rohatec kolonie  12:35 12:35  
  Sudoměřice nad Moravou  12:41 12:41  -/21 spoj
  Petrov u Strážnice  12:45 12:45  
  Strážnice  12:51 12:52  -/22 spoje
  Vnorovy  12:57 12:58  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  13:00 13:00  
  Veselí nad Moravou  13:04 13:09  3/-6 spojů
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x13:15 13:15  
  Lipov  13:22 13:23  -/3
  Louka u Ostrohu  13:26 13:26  
  Velká nad Veličkou  13:35 13:38  -/2
  Javorník nad Veličkou zastávka  13:41 13:41  
  Vrbovce  13:47   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster