..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2708 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2708
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.
Vrbovce – Veselí nad Moravou jede v (6),(7) a 24.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   14:36  
  Javorník nad Veličkou zastávka  14:41 14:41  
  Velká nad Veličkou  14:44 14:45  -/3
  Louka u Ostrohu  14:50 14:50  
  Lipov  14:53 14:53  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x14:58 14:58  
  Veselí nad Moravou  15:04 15:08  3/-6 spojů
  Veselí nad Moravou-Zarazice  15:11 15:11  
  Vnorovy  15:13 15:14  
  Strážnice  15:19 15:21  -/21 spoj
  Petrov u Strážnice  15:25 15:26  
  Sudoměřice nad Moravou  15:30 15:30  -/31 spoj
  Rohatec  15:38 15:39  1/2
  Rohatec zastávka  15:42 15:42  
  Hodonín  15:48   2/-4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster