..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2707 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2707
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   10:22  2/-
  Rohatec zastávka  10:28 10:28  
  Rohatec  10:31 10:33  1/2
  Rohatec kolonie  10:35 10:35  
  Sudoměřice nad Moravou  10:41 10:41  -/21 spoj
  Petrov u Strážnice  10:45 10:45  
  Strážnice  10:51 10:52  -/21 spoj
  Vnorovy  10:57 10:58  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  11:00 11:00  
  Veselí nad Moravou  11:04 11:08  3/-6 spojů
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x11:13 11:13  
  Lipov  11:19 11:20  -/3
  Louka u Ostrohu  11:23 11:23  
  Velká nad Veličkou  11:29 11:30  -/3
  Javorník nad Veličkou zastávka  11:33 11:33  
  Vrbovce  11:39   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster