..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2706 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2706
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   12:36  
  Javorník nad Veličkou zastávka  12:41 12:41  
  Velká nad Veličkou  12:44 12:45  -/3
  Louka u Ostrohu  12:50 12:50  
  Lipov  12:53 12:53  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x12:58 12:58  
  Veselí nad Moravou  13:04 13:08  3/-6 spojů
  Veselí nad Moravou-Zarazice  13:11 13:11  
  Vnorovy  13:13 13:14  
  Strážnice  13:19 13:20  -/22 spoje
  Petrov u Strážnice  13:25 13:25  
  Sudoměřice nad Moravou  13:29 13:30  -/2
  Rohatec  13:37 13:38  1/2
  Rohatec zastávka  13:41 13:41  
  Hodonín  13:47   2/-4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster