..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2705 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2705
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + Bdtax785 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   8:24  1/2
  Rohatec zastávka  8:30 8:30  
  Rohatec  8:33 8:33  1/2
  Rohatec kolonie  8:36 8:36  
  Sudoměřice nad Moravou  8:41 8:42  -/23 spoje
  Petrov u Strážnice  8:45 8:46  
  Strážnice  8:51 8:52  -/21 spoj
  Vnorovy  8:57 8:58  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  9:00 9:00  
  Veselí nad Moravou  9:04 9:10  3/-4 spoje
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x9:16 9:16  
  Lipov  9:22 9:22  -/3
  Louka u Ostrohu  9:26 9:26  
  Velká nad Veličkou  9:33 9:34  -/3
  Javorník nad Veličkou zastávka  9:37 9:37  
  Vrbovce  9:43   1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster