..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2704 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2704
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + Bdtax785 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   10:36  
  Javorník nad Veličkou zastávka  10:41 10:41  
  Velká nad Veličkou  10:44 10:45  -/3
  Louka u Ostrohu  10:50 10:50  
  Lipov  10:53 10:53  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x10:58 10:58  
  Veselí nad Moravou  11:04 11:09  3/-6 spojů
  Veselí nad Moravou-Zarazice  11:12 11:12  
  Vnorovy  11:14 11:15  
  Strážnice  11:20 11:21  -/2
  Petrov u Strážnice  11:26 11:26  
  Sudoměřice nad Moravou  11:30 11:30  -/2
  Rohatec kolonie  11:36 11:36  
  Rohatec  11:39 11:40  1/2
  Rohatec zastávka  11:43 11:43  
  Hodonín  11:49   2/-3 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster