..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2702 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2702
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + Btx763 + 842  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.,31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   6:55  
  Javorník nad Veličkou zastávka  7:00 7:00  
  Velká nad Veličkou  7:03 7:04  -/3
  Louka u Ostrohu  7:09 7:09  
  Lipov  7:12 7:12  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x7:18 7:18  
  Veselí nad Moravou  7:24 7:30  3/-4 spoje
  Veselí nad Moravou-Zarazice  7:33 7:33  
  Vnorovy  7:36 7:36  
  Strážnice  7:42 7:47  -/21 spoj
  Petrov u Strážnice  7:52 7:52  
  Sudoměřice nad Moravou  7:56 7:56  -/21 spoj
  Rohatec  8:04 8:05  1/2
  Rohatec zastávka  8:08 8:08  
  Hodonín  8:14   1/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster