Vlak 26812 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Most | 18:29 | 4/- | |||
Most-Kopisty | 18:34 | 18:34 | |||
Most-Minerva | 18:37 | 18:37 | |||
Litvínov město | 18:42 | 18:43 | |||
Louka u Litvínova | 18:44 | 18:45 | -/5 | 2 spoje | |
Lom u Mostu zastávka | x | 18:48 | 18:48 | ||
Osek město | 18:54 | 18:56 | -/3 | ||
Horní Háj | x | 18:59 | 18:59 | ||
Hrob | 19:03 | 19:03 | |||
Střelná v Krušných horách | x | 19:06 | 19:06 | ||
Dubí | 19:13 | 19:15 | -/2 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 19:23 | 19:23 | ||
Mikulov-Nové Město | x | 19:29 | 19:29 | ||
Moldava v Krušných horách | 19:34 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci