Vlak 26503 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Třebušice | 6:11 | 1/- | |||
Most | 6:17 | 6:18 | 2/- | 9 spojů | |
Obrnice | 6:23 | 6:24 | 5 spojů | ||
Sedlec u Obrnic | x | 6:27 | 6:27 | ||
Skršín | x | 6:35 | 6:35 | ||
Bělušice | x | 6:38 | 6:38 | ||
Sinutec | x | 6:42 | 6:42 | ||
Libčeves | 6:46 | 6:49 | |||
Židovice | x | 6:54 | 6:54 | ||
Semeč | x | 6:59 | 6:59 | ||
Třebívlice | 7:03 | 7:05 | |||
Podsedice | x | 7:12 | 7:12 | ||
Dlažkovice | x | 7:14 | 7:14 | ||
Třebenice město | x | 7:19 | 7:19 | ||
Třebenice | 7:22 | 7:22 | |||
Čížkovice | 7:27 | 7:27 | -/2 | 1 spoj | |
Sulejovice | x | 7:31 | 7:31 | ||
Lovosice | 7:35 | 3/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci