Os 26400 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7:10 | -/6 | |||
Bukovno | x | 7:22 | 7:22 | ||
Líny | x | 7:25 | 7:25 | ||
Katusice | 7:28 | 7:31 | -/2 | ||
Skalsko | x | 7:37 | 7:37 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 7:38 | 7:38 | ||
Trnová | x | 7:41 | 7:41 | ||
Vrátno | x | 7:45 | 7:45 | ||
Skramouš | x | 7:49 | 7:49 | ||
Mšeno | 7:53 | 8:00 | -/3 | 1 spoj | |
Kanina | x | 8:07 | 8:07 | ||
Živonín | x | 8:11 | 8:11 | ||
Nebužely | x | 8:14 | 8:14 | ||
Lhotka u Mělníka | 8:20 | 8:21 | -/2 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 8:23 | 8:23 | ||
Hleďsebe | x | 8:25 | 8:25 | ||
Mělnická Vrutice | x | 8:31 | 8:31 | ||
Velký Borek | x | 8:34 | 8:34 | ||
Mělník | 8:37 | -/1 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci