..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 26272 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 26272 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant v Čechách   8:19  -/2
  Frýdlant v Čechách předměstí  8:24 8:24  
  Krásný Les bažantnice x8:29 8:29  
  Krásný Les x8:32 8:32  
  Řasnice  8:35 8:36  -/2
  Řasnice zastávka x8:38 8:38  
  Hajniště x8:42 8:42  
  Nové Město pod Smrkem  8:46 8:47  -/2
  Horní Řasnice  8:53 8:53  
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen x8:57 8:57  
  Jindřichovice pod Smrkem  9:00   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster