..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 26268 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 26268 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant v Čechách   19:51  -/2
  Frýdlant v Čechách předměstí  19:56 19:56  
  Krásný Les bažantnice x20:01 20:01  
  Krásný Les x20:04 20:04  
  Řasnice  20:07 20:08  -/2
  Řasnice zastávka x20:10 20:10  
  Hajniště x20:14 20:14  
  Nové Město pod Smrkem  20:18 20:19  -/2
  Horní Řasnice  20:25 20:25  
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen x20:29 20:29  
  Jindřichovice pod Smrkem  20:32   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster