..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 26253 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 26253 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Nové Město pod Smrkem   5:01  -/2
  Hajniště x5:05 5:05  
  Řasnice zastávka x5:09 5:09  
  Řasnice  5:11 5:12  -/2
  Krásný Les x5:15 5:15  
  Krásný Les bažantnice x5:19 5:19  
  Frýdlant v Čechách předměstí  5:23 5:24  
  Frýdlant v Čechách  5:29   -/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster