..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 26251 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 26251 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jindřichovice pod Smrkem   3:42  -/3
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen x3:45 3:45  
  Horní Řasnice  3:48 3:48  
  Nové Město pod Smrkem  3:55 3:56  -/2
  Hajniště x4:00 4:00  
  Řasnice zastávka x4:04 4:04  
  Řasnice  4:06 4:07  -/2
  Krásný Les x4:10 4:10  
  Krásný Les bažantnice x4:14 4:14  
  Frýdlant v Čechách předměstí  4:18 4:19  
  Frýdlant v Čechách  4:24   -/14 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster