Os 2508 | |
Řazení vlaku: 811 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 11:45 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 11:49 | 11:50 | -/4 | ||
Praha-Dejvice | 11:55 | 11:56 | -/4 | ||
Praha-Veleslavín | 12:03 | 12:04 | -/1 | ||
Praha-Ruzyně | 12:09 | 12:09 | -/3 | ||
Hostivice | 12:14 | 12:16 | -/5 | 5 spojů | |
Jeneč | 12:21 | 12:21 | -/2 | ||
Pavlov | 12:25 | 12:26 | |||
Unhošť | 12:30 | 12:30 | -/2 | ||
Kladno | 12:35 | 12:39 | -/3 | 4 spoje | |
Kladno-Rozdělov | 12:44 | 12:45 | |||
Kamenné Žehrovice | 12:49 | 12:50 | -/3 | ||
Kačice | 12:54 | 12:55 | |||
Stochov | 12:59 | 13:00 | -/3 | ||
Rynholec | 13:04 | 13:04 | |||
Nové Strašecí | 13:10 | 13:11 | -/3 | ||
Řevničov | 13:18 | 13:19 | -/2 | ||
Lužná u Rakovníka | 13:27 | 13:37 | -/3 | 3 spoje | |
Rakovník zastávka | 13:45 | 13:45 | |||
Rakovník | 13:50 | -/4 | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci