..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24936 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24936 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Studenec   17:01  -/3
  Pozďatín x17:06 17:06  
  Kojatín x17:07 17:07  
  Budišov u Třebíče  17:12 17:19  -/2
  Rudíkov  17:26 17:28  -/2
  Vlčatín x17:29 17:29  
  Oslavička x17:32 17:32  
  Oslavice  17:36 17:36  
  Velké Meziříčí zastávka  17:40 17:41  
  Velké Meziříčí  17:43   1/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster