..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24935 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24935 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Velké Meziříčí   18:15  1/3
  Velké Meziříčí zastávka  18:17 18:18  
  Oslavice  18:22 18:22  
  Oslavička x18:27 18:27  
  Vlčatín x18:30 18:30  
  Rudíkov  18:32 18:35  -/3
  Budišov u Třebíče  18:42 18:43  -/2
  Kojatín x18:47 18:47  
  Pozďatín x18:48 18:48  
  Studenec  18:53   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster