..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24933 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24933 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Velké Meziříčí   14:13  1/3
  Velké Meziříčí zastávka  14:15 14:17  
  Oslavice  14:21 14:21  
  Oslavička  14:26 14:26  
  Vlčatín  14:29 14:29  
  Rudíkov  14:31 14:33  -/3
  Budišov u Třebíče  14:40 14:41  -/2
  Kojatín  14:45 14:45  
  Pozďatín  14:46 14:46  
  Studenec  14:51   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster