..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24928 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24928 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Studenec   11:01  -/3
  Pozďatín x11:06 11:06  
  Kojatín x11:07 11:07  
  Budišov u Třebíče  11:12 11:14  -/2
  Rudíkov  11:21 11:23  -/2
  Vlčatín x11:24 11:24  
  Oslavička x11:27 11:27  
  Oslavice  11:31 11:31  
  Velké Meziříčí zastávka  11:35 11:36  
  Velké Meziříčí  11:38   1/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster